KONST / Litografier / Färglitografi 9939109
*
nr 993 9109
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Ulf Wahlberg (f. 1938), stilleben, 199/390, motivet: 35x45
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 november 2015
kl 19:26:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/11 00:45:40
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Ulf Wahlberg
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Läs mer om Ulf Wahlberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad stilleben svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige ulf wahlberg
-
4233 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:40
*
Ulf Wahlberg
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Läs mer om Ulf Wahlberg
nr 993 9109
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Ulf Wahlberg (f. 1938), stilleben, 199/390, motivet: 35x45
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/11 00:45:40 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Ulf Wahlberg
Ulf Wahlberg, svensk mÃ¥lare och tecknare född i Stockholm 1938.Läs mer om Ulf Wahlberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad stilleben svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige ulf wahlberg
-
4233 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:40